آموزش زبان انگلیسی و کامپیوتر
وقتی چترت خداست بگذار ابر سرنوشت هر چقدر میخواهد ببارد ... 
قالب وبلاگ

بسیاری از اوقات ما مجبوریم که کامپیوتر خود را برای انجام یک عمل اتوماتیک ، مثلا دانلود ، تغییر فرمت فیلم و … ترک کنیم. خوب اگر این کار چند ساعتی طول بکشد به احتمال زیاد ممکن است برای شما کاری در خارج از خانه پیش بیاید که تا شب هنگام به طول انجامد ! خوب اگر این کار به صورت روزانه صورت گیرد علاوه بر مصرف برق ممکن است کامپیوترتان نیز آسیب ببیند

امروز میخواهم یک نرم افزار بسیار خوب را برایتان معرفی کنم که شما میتوانید به دو صورت اقدام به برنامه ریزی برای خاموش کردن، ریست کردن و … بکنید. نام این نرم افزار که qshutdown میباشد به دو صورت به شما امکان برنامه ریزی را میدهد. اولی به صورت تایمر است که مثلا میتوانید تایمری را برای خاموش شدن در یک ساعت آینده ایجاد کنید. روش دوم هم به صورت ایجاد یک زمان است. مثلا روی برنامه تنظیم میکند ساعت ۲ بعد از ظهر کامپیوتر خاموش شود. از آن جالب تر هم اینکه حتی میتوانید روی تقویم برای روزهای آتی نیز برنامه ریزی کنید.  

نمایی از نرم افزار

   

Suspend 

برای آنهایی که دانلود شبانه انجام میدهند این نرم افزار بسیار مفید خواهد بود. دانلود شبانه ساعت ۸ صبح پایان میپذیرد و شاید مجبور باشیم قبل از این ساعت از خانه خارج شویم و طرف های ظهر برگردیم. با این کار حداقل ۶ الی ۷ ساعت در زمان روشن بودن کامپیوتر صرفه جویی می کنیم.

Preferences 

لینک دانلود این نرم افزار متاسفانه مشکل داشت من لینک دانلود نرم افزاری مشابه با این نرم افزار به نام  Auto Power-on and Shut-down رو براتون گذاشتم :  

دانلود 

رمز:www.mihandownload.com

[ چهارشنبه 17 اسفند‌ماه سال 1390 ] [ 03:12 ب.ظ ] [ طلوع و Angel ] [ نظرات (3) ]
.: Weblog Themes By Pichak :.

آمار سایت
تعداد بازدید ها: 79681

پیچک